Projelerimiz

 

Proje 1

Dekorasyon

Proje Detayı

Proje 2

Yapı-İnşaat

Proje Detayı

Mali Müşavir Tarkan Kandır

Dekorasyon

Ofis Dekorasyon Tasarım ve Uygulama

Proje 4

Dekorasyon

Proje Detayı

Proje 5

Dekorasyon

Proje Detayı

Dental Art Studio

Dekorasyon

Proje Detayı

Asma Yapı

Kurumsal

İş ortaklarımızla, çalışanlarımızla çevreye duyarlı, kanunlara saygılı doğru iş çözme iradesine sahip bir kuruluş olma görevindeyiz. Daha iyi bir gelecek için paylaşımcı, ülke ekonomisine katkı sağlayan bir değer oluşturma gayretinde olacağız.

45
İnşaat Projesi
90
Dekorasyon Projesi
38
Projelendirme
16
Yıllık Tecrübe

Asma Yapı Hizmetlerimiz

Yapı-İnşaat

Asma Yapı, yürütmüş olduğu tüm projelerde, uzman ekibiyle kaliteli projeler üretmiştir. Ekipman ve profesyonel iş gücüne yaptığı yatırımlarla bilgi ve becerisini pekiştirerek sürekli müşteri memnuniyetini artırmayı hedeflemiştir.
Her projeye uygun kaliteli malzeme kullanımı ile beraber detaylı işçilik uygulamaları sonucunda sorunsuz proje bitirme hedefimize ulaşmaktayız.

Detaylı Bilgi

Dekorasyon

Bireysel veya kurumsal her tip dekorasyon projelerini gerçekleştirmekte, estetiğe verdiğimiz önemle güzel mekanlar oluşturmaktayız. İşçilik kalitesinden, malzeme kalitesine son derece önem vermekte, modern yaşanabilir, kullanışlı alanlar oluşturmaktayız. Dekorasyonun tesisat, donatı ve malzemelerini marka firmalardan temin etmekte, uzun ömürlü mekanlar üretmekteyiz.

Detaylı Bilgi

Projelendirme

Bireysel veya kurumsal alanlar için tüm projelendirme hizmetini vermekteyiz. İster konut, ister ticari alanlar olsun amacına uygun bir şekilde mühendislerimizle projelendirmeyi yapmaktayız bu noktada Statik, Mekanik, Elektrik, Mimari alanlarında tam hizmet üretebilmekte, üretimle birlikte tam uyumlu çalışma ortamı sağlamaktayız.

Detaylı Bilgi