Hakkımızda

 
ASMA YAPI

Yaşanabilir alanlar üretmek hedefiyle, kurulduğumuz 2004 yılından günden bugüne çalışmaya, üretmeye devam etmekteyiz.

Firmamız sektöründe çok kısa süre içerisinde saygınlık kazanmış, büyüme odaklı çalışmalarını yapmıştır. Müşterilerin beğenisini esas kılarak, mekanlarda yaşanabilir üretmek için profesyonel kadrosuyla en iyi sonuçları elde etmek için daima hazırdır. Türkiye’nin her noktasında hizmet üretebilen, hazırladığı projelerin yanı sıra kurumsal firmaların projelerini de üretebilmekteyiz.

KURUMSAL

VİZYONUMUZ

Asma Yapı olarak gelecek vizyonunu çok farklı bir yere konumlandırdık. Ana karakter olarak; geleceğin yaşam alanlarını oluşturma, yeni ve farklılaştırılmış projeler oluşturma, yurt içi ve yurt dışı iş yapma hakimiyetini sağlama konularını kendisine belirlemiştir. Ayrıca kurumsal firmaların çözüm ortağı olarak iş yapabilme, farklı partnerlerle iş geliştirecek bir konuma ulaşma hedefindedir.

Asma Yapı

Misyonumuz

İş ortaklarımızla, çalışanlarımızla çevreye duyarlı, kanunlara saygılı doğru iş çözme iradesine sahip bir kuruluş olma görevindeyiz. Daha iyi bir gelecek için paylaşımcı, ülke ekonomisine katkı sağlayan bir değer oluşturma gayretinde olacağız.

45
İnşaat Projesi
90
Dekorasyon Projesi
38
Projelendirme
16
Yıllık Tecrübe

Asma Yapı Hizmetlerimiz

Yapı-İnşaat

Asma Yapı, yürütmüş olduğu tüm projelerde, uzman ekibiyle kaliteli projeler üretmiştir. Ekipman ve profesyonel iş gücüne yaptığı yatırımlarla bilgi ve becerisini pekiştirerek sürekli müşteri memnuniyetini artırmayı hedeflemiştir.
Her projeye uygun kaliteli malzeme kullanımı ile beraber detaylı işçilik uygulamaları sonucunda sorunsuz proje bitirme hedefimize ulaşmaktayız.

Detaylı Bilgi

Dekorasyon

Bireysel veya kurumsal her tip dekorasyon projelerini gerçekleştirmekte, estetiğe verdiğimiz önemle güzel mekanlar oluşturmaktayız. İşçilik kalitesinden, malzeme kalitesine son derece önem vermekte, modern yaşanabilir, kullanışlı alanlar oluşturmaktayız. Dekorasyonun tesisat, donatı ve malzemelerini marka firmalardan temin etmekte, uzun ömürlü mekanlar üretmekteyiz.

Detaylı Bilgi

Projelendirme

Bireysel veya kurumsal alanlar için tüm projelendirme hizmetini vermekteyiz. İster konut, ister ticari alanlar olsun amacına uygun bir şekilde mühendislerimizle projelendirmeyi yapmaktayız bu noktada Statik, Mekanik, Elektrik, Mimari alanlarında tam hizmet üretebilmekte, üretimle birlikte tam uyumlu çalışma ortamı sağlamaktayız.

Detaylı Bilgi