YAPI-İNŞAAT

Lights

DEKORASYON

Nature

PROJELENDİRME

Fjords

KURUMSAL

Yaşanabilir alanlar üretmek hedefiyle, kurulduğumuz 2004 yılından günden bugüne çalışmaya, üretmeye devam etmekteyiz. Yapı inşaatı, dekorasyon ve iç mimarlık noktasında hizmet üreterek yaşam alanlarını güzelleştirmeye, kolaylaştırmaya çalışmaktayız.

Firmamız sektöründe çok kısa süre içerisinde saygınlık kazanmış, büyüme odaklı çalışmalarını yapmıştır. Müşterilerin beğenisini esas kılarak, mekanlarda yaşanabilir üretmek için profesyonel kadrosuyla en iyi sonuçları elde etmek için daima hazırdır.

Türkiye’nin her noktasında hizmet üretebilen, hazırladığı projelerin yanı sıra kurumsal firmaların projelerini de üretebilmekteyiz.
Asma Yapı olarak gelecek vizyonunu çok farklı bir yere konumlandırdık. Ana karakter olarak; geleceğin yaşam alanlarını oluşturma, yeni ve farklılaştırılmış projeler oluşturma, yurt içi ve yurt dışı iş yapma hakimiyetini sağlama konularını kendisine belirlemiştir. Ayrıca kurumsal firmaların çözüm ortağı olarak iş yapabilme, farklı partnerlerle iş geliştirecek bir konuma ulaşma hedefindedir.
İş ortaklarımızla, çalışanlarımızla çevreye duyarlı, kanunlara saygılı doğru iş çözme iradesine sahip bir kuruluş olma görevindeyiz. Daha iyi bir gelecek için paylaşımcı, ülke ekonomisine katkı sağlayan bir değer oluşturma gayretinde olacağız.

REFERANSLAR