Hizmetlerimiz

 

Yapı-İnşaat

Asma Yapı, yürütmüş olduğu tüm projelerde, uzman ekibiyle kaliteli projeler üretmiştir. Ekipman ve profesyonel iş gücüne yaptığı yatırımlarla bilgi ve becerisini pekiştirerek sürekli müşteri memnuniyetini artırmayı hedeflemiştir.

 Her projeye uygun kaliteli malzeme kullanımı ile beraber detaylı işçilik uygulamaları sonucunda sorunsuz proje bitirme hedefimize ulaşmaktayız. Asma yapı olarak, özel şirketlere ait, kafe, lokanta, klinikler, Alış Veriş Merkezleri, hastaneler, eğitim kurumları, konsept mağazaların ihtiyaç duyduğu, dekorasyon, renevasyon ve ince inşaat işlerinde uygulama hizmetleri üreten yüksek deneyime sahip bir firmadır.

 Görev aldığımız tüm projelerde, beklentileri karşılayacak servisleri, uzman iş gücü kaynağımızla karşılarken, her projede kendini yenileyerek bir sonraki projeye daha büyük heyecanlarla hazırlanırız. Bu durum dinamik yapımızın lokomotifi olarak, bizi hep başarılı proje teslimleriyle ödüllendirmiştir.

Dekorasyon

Bireysel veya kurumsal her tip dekorasyon projelerini gerçekleştirmekte, estetiğe verdiğimiz önemle güzel mekanlar oluşturmaktayız. İşçilik kalitesinden, malzeme kalitesine son derece önem vermekte, modern yaşanabilir, kullanışlı alanlar oluşturmaktayız. Dekorasyonun tesisat, donatı ve malzemelerini marka firmalardan temin etmekte, uzun ömürlü mekanlar üretmekteyiz.

Projelendirme

Bireysel veya kurumsal alanlar için tüm projelendirme hizmetini vermekteyiz. İster konut, ister ticari alanlar olsun amacına uygun bir şekilde mühendislerimizle projelendirmeyi yapmaktayız bu noktada
 - Statik
 - Mekanik
 - Elektrik
 - Mimari
Alanlarında tam hizmet üretebilmekte, üretimle birlikte tam uyumlu çalışma ortamı sağlamaktayız.